CPM son teknoloji ile donatılmış yeni tesisini açtı

Küresel proses ekipmanı ve mühendislik teknolojileri tedarikçisi CPM, hayvan yemi, yağlı tohum ve diğer endüstrilere hizmet vermek üzere Waterloo, Iowa, ABD’de son teknoloji ile donatılmış yeni tesisinin açılışını gerçekleştirdi.

CPM son teknoloji ile donatılmış yeni tesisini açtıProses ekipmanları, mühendislik teknolojileri ve ilgili satış sonrası parça ve hizmetlerin önde gelen küresel tedarikçilerinden biri olan CPM Holdings Inc. hayvan yemi, yağlı tohum, alternatif yakıt ve diğer sektörlere hizmet vermek üzere son teknoloji ile donatılmış yeni tesisinin açılışını yaptı.

Waterloo, Iowa, ABD’deki yeni tesis, pelet değirmenleri, yonga değirmenleri, çekiçli değirmenler, valsli değirmenler, pelet ufalama üniteleri ve ilgili satış sonrası parçalar dahil olmak üzere çok çeşitli ekipmanlar üretiyor. 172.960 metrekarelik tesiste modern çalışma alanları ve ofisler, test ve uygulama geliştirme, ekipman ve parça mühendisliği ve tasarımı için gelişmiş üretim alanları bulunuyor. Tesis 177 çalışana ev sahipliği yapıyor ve 20 yeni istihdam olanağı sunuyor.

Tesisin son teknoloji ürünü yeni test laboratuvarı, manevra kabiliyeti ve kullanım kolaylığı için daha geniş bir alana, özel müşteri odasına sahip yenilenmiş ‘temiz laboratuvara’ ve temiz laboratuvar ofis alanından test alanının görülebilmesi için duvardan duvara pencerelere sahiptir.

“CPM olarak Waterloo’daki son teknoloji ürünü yeni tesisimizde liderlik mirasımızı sürdürmeye kararlıyız” diyor CPM İcra Kurulu Başkanı (CEO) David Webster ve devam ediyor: “Yeni ürünler geliştirerek ve pazarlarımıza yeni inovasyonlar sunarak ürün liderliğimizi sürdürmemizi sağlayacak olan bu etkileyici yeni tesisle gurur duyuyoruz. Taahhüdümüz, müşterilerimiz için en iyi çözümleri ve hizmeti sunmaktır. Yeni tesisimiz, daha iyi bir dünya inşa etme, yakıt sağlama ve besleme misyonumuzu yerine getirmemizde kilit bir rol oynayacak.”

CPM Waterloo Fabrika Müdürü Enrique Zarate ise tesisin açılışı hakkında şunları dile getiriyor: ” “Olağanüstü şirket içi ekibimiz ve bu ekibin mükemmelliğe olan bağlılığı sayesinde, dünya çapında gelişen toplumlara katkıda bulunan bu eşsiz tesisi açabiliyoruz. Ekibimize ve özellikle yeni Waterloo tesisimize geçişimizi destekleyenlere özel olarak teşekkür ediyorum.”

Şirketin açıklamasına göre CPM’nin yenilikçi çözümleri, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerinin, dünyanın dört bir yanındaki insanlar için günlük yaşamı iyileştiren şeyler yaratmalarını sağlıyor. Ürün markaları ailesinin köklü geçmişine dikkat çeken CPM, bu marka ailesinin geniş ürün portföylerini temsil ettiğini ve tutkulu ve uzman ekipler tarafından desteklenen çeşitli nihai pazarlara sunulduğunu vurguluyor. Şirket, dört kıtada 40 tesisten oluşan küresel bir ayak izine ve 60.000’den fazla ekipmandan oluşan küresel bir kurulum altyapısına sahip.

1938 yılından bu yana Waterloo’da faaliyet gösteren CPM, hayvan yemi ve yağlı tohum alanında bir numaralı pazar konumuna sahip olduğunu ve Waterloo tesisinin hizmet verdiği alternatif yakıtlar sektöründe lider olduğunu savunuyor.