CRU Fosfat Konferansı 2023’te Türkiye’de düzenlenecek

15. CRU Fosfat Konferansı, 27 Şubat – 1 Mart 2023 tarihleri ​​arasında canlı ve yüz yüze bir etkinlik olarak İstanbul’da gerçekleştirilecek.

CRU Fosfat Konferansı, küresel fosfat topluluğunun ağ kurmak, iş yapmak ve tüm fosfat değer zincirini etkileyen temel trendler ve teknik yenilikler hakkında bilgi edinmek için bir araya geldiği önemli bir yıllık toplantıdır.

CRU Fosfat Konferansı 2023'te Türkiye'de düzenlenecekAvrupa ve Asya’nın kesişme noktasında yer alan İstanbul, fosfatlı gübre, yem ve sanayi sektörlerini kapsayan uluslararası tedarik zincirinde yer alan küresel bir kitlenin buluşması ve bağlantı kurması için ideal bir konumu temsil ediyor. Katılımcılar, en son teknolojilerin fosfat sektöründe sürdürülebilirlik ve verimlilik gelişmelerini nasıl ilerlettiğini öğrenme fırsatına sahip olacaklar.

Fosfatla ilgili sektörlere yönelik tedarik zincirinde yer alan 400’den fazla üst düzey ticari ve teknik karar alıcıyı ve 50’den fazla katılımcıyla bir araya getirecek olan etkinlik, önemli tartışma, müzakere ve iş geliştirme görüşmeleri noktasında yüz yüze yeniden bağlantı kurmak için ideal bir fırsat sunuyor.

CRU, katılım için önemli nedenleri şöyle sıralıyor:
• En büyük uluslararası fosfat üreticilerinin stratejik bakış açılarını ve pazar iç görüleriyle ilgili paylaşımlarını dinleyeceksiniz.
• Gübre, yem ve endüstriyel fosfat sektörlerindeki talebi etkileyecek mega trendleri anlayacaksınız.
• Madencilik ve bitki bazlı tesislerde çalışan teknisyenler için özel olarak uyarlanmış vaka incelemeleri ve belgeler aracılığıyla operasyonel deneyimi paylaşacak ve pratik çözümler geliştireceksiniz.
• Teknik sergi süresince yeni teknoloji, süreç, malzeme ve ekipman yenilikleri hakkında bilgi edineceksiniz.
• Üreticiler, tüketiciler, mühendislik ve teknik uzmanlar dahil olmak üzere 400’den fazla sektör temsilcisiyle iletişim ağı oluşturacaksınız.
• Teknik zorluklarınızı ve sorularınızı yöneltmek için etkinlik boyunca çok sayıda teknik uzmanla tanışacaksınız.

Daha fazla bilgi ve kayıt için tıklayın >>