FRAmelco depolama kapasitesini artırdı

FRAmelco investment

FRAmelco, İspanya’da üç kat arttırdığı lizolesitin üretim kapasitesinin yanı sıra Hollanda’daki kapasitelerini de genişletiyor. Söz konusu yatırımlar, yem katkı maddelerine artan talebe ayak uydurmak ve envanter yönetimini geliştirmek adına gerçekleştirildi. Yepyeni bir depolama tesisi çoktan hayata geçirildi.

Bu genişleme ile FRAmelco, stoklarının daha iyi kontrol edecek. Bu da daha iyi bir genel bakış ve daha verimli bir üretim süreci ile sonuçlanacak. Depo aynı zamanda Framelco’nun daha iyi bir envanter yönetimi stratejisinden yararlanmasını sağlayan yeni bir tarama sistemi de uyguladı.

Dahası, Framelco’nun Lojistik departmanı deponun merkezinde bulunan yeni ofis alanını kullanacak. Bu durum da Lojistiğin üretim ve depo çalışanları ile daha hızlı ve daha iyi iletişim kurmasını sağlayacak. Daha iyi envanter yönetimi ve daha iyi iletişim sonucunda FRAmelco, üretim kapasitesinde bir artış olduğunu açıkça gözlemledi.

Ayrıca, tributirin üretimi, ultra ince bir filtrenin eklenmesiyle kalite yükseltmesi almış oldu. Bununla birlikte son ürünün bu filtreden geçirilmesi, tributirin kalitesini önemli ölçüde artırıyor ve daha kokusuz ve gözle görülür şekilde daha çekici hale getiriyor. Bunun, kullanımı daha kolay bir yem katkı maddesi sunarak müşteri memnuniyetini arttıracağı düşünülüyor.