JRS, Interzoo 2024 ’te evcil hayvan maması için yenilikçi lif çözümlerini tanıttı

Interzoo 2024 Fuarı’na katılan JRS Rettenmaier ekibi, iş ortaklarıyla hem yeni nesil evcil hayvan mamalarının geliştirilmesine yönelik ihtiyaçları ve problemleri konuştu hem de JRS’nin evcil hayvan maması için sunduğu yenilikçi lif içeriklerini anlattı.

Almanya’nın Nuremberg şehrinde 7-10 Mayıs 2024 tarihleri arasında düzenlenen ve dünyanın en büyük evcil hayvan maması etkinliklerinden biri olarak kabul edilen Interzoo Fuarı’nda, Almanya merkezli JRS Rettenmaier’in Global Petfood ekibi ile JRS Rettenmaier Türkiye ekibi, evcil hayvan mamaları için geliştirdikleri yeni nesil lif içeriklerini sektör profesyonelleriyle paylaştı.

Fuar süresince, şirketin Türkiye ve diğer ülkelerdeki ekipleri bir araya gelerek, iş ortaklarıyla yeni nesil evcil hayvan mamalarının geliştirilmesine yönelik ihtiyaçlar ve problemler üzerine görüş alışverişinde bulundu. Ekip, ayrıca yenilikçi lif içerikleri hakkında bilgi vererek, bu alandaki çözümlerini tanıttı.

JRS Rettenmaier, teknik çalışmalarına devam ederek, evcil hayvan mamalarını daha doğal ve sağlıklı bir şekilde geliştirmeyi hedefliyor. Interzoo 2024’te sergilenen ürünler, şirketin bu alandaki çalışmalarını ve sektöre sunduğu çözümleri yansıtıyor.