Premier Tech ve Bühler’den Chronos OML-1060

Premier Tech ve Bühler stratejik ortaklığı, ilk paketleme ekipmanının piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Yeni bir tam otomatik paketleme ekipmanı serisinin ilk ürün olan Chronos OML-1060; hayvan yemi, evcil hayvan yemi, tohum ve plastik peletler gibi serbest akışlı granül malzemeleri kolayca işleyebiliyor.

Premier Tech ve Bühler’den Chronos OML-1060İsviçreli Bühler Group ve Kanadalı Premier Tech, 2019 yılında toplu ambalaj alanında küresel bir ortaklık kurduklarını duyurduklarından bu yana en son ürünlerini tanıtmaya çok istekliler. Bühler’in Çin’deki güçlü ayak izi ve pazar konumu ile Premier Tech’in otomatik paketleme teknolojileri alanındaki tanınmış bilgisiyle ortaya çıkan Chronos OML-1060, bu ortak girişim aracılığıyla uygun maliyetli, endüstriyel, esnek ambalaj çözümleri oluşturma konusunda geliştirilecek birçok çözümün ilki olma özelliği taşıyor.

Avrupa’da üretilen mevcut çözümlerde kullanılan tasarım ve teknolojinin aynısına sahip olan ve tahıl, gıda ve yem endüstrileri için hazırlanan bu yeni tam otomatik OML-1060 paketleme çözümü, mevcut bir üst düzey çözümün daha uygun maliyetli bir tekrarı olarak konumlandırılıyor. Premier Tech ve Bühler’in Çin’deki ortak tasarım ve üretim merkezinde üretilen bu çözümün kalitesi değişmiyor. Ürüne, doğruluk veya güvenilirlikten ödün vermeden, en çok talep edilen özellikler dahil edilmiş ve gelişmekte olan pazarların gereksinimleri karşılanmış.

Premier Tech-Bühler ortaklığının ilk açık ağızlı torbalayıcısı olan OML-1060; hayvan yemi, evcil hayvan yemi, pirinç, tohumlar ve plastik peletler gibi serbest akışlı granül malzemeleri kolayca işleyebiliyor. Saatte 600 torbaya varan bir hızda 20 ila 50 kg’lık torbaları işleyebiliyor. OML-1060, düzensiz yapılarından dolayı doldurulması sorunlu olabilen çok katlı olmayan çoklu dokumalar dahil her türlü torbayı kolayca işlemek için tasarlanmış oldukça verimli bir sistem. Aynı zamanda en yaygın torba kapatma sistemleriyle de uyumlu.