SORUMLULUK REDDİ & GİZLİLİK


*SORUMLULUK REDDİ*
Dergide yayınlanan makalelerde ifade edilen tüm görüş ve fikirler, Yem & Katkı Dergisi’nin Genel Yayın Yönetmeni, Editörleri, Yayın Kurulu veya Yayıncısının değil, yazar(lar)ın bakış açısını yansıtır. Genel Yayın Yönetmeni, Editörler, Yayın Kurulu ve Yayıncı bu tür durumlarda sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.

Yayıncı, dergide yer alan içeriklerin ve verilerin doğruluğu veya eksiksizliği konusunda herhangi bir garanti vermemekte ve beyanda bulunmamaktadır. Dergide yayınlanan içeriklerin tüm sorumluluğu yazarlarına aittir.

Derginin tamamının veya bir kısım içeriğinin kullanımından doğacak herhangi bir zarardan, yayıncı ve yazar sorumlu tutulamaz.


 

*GİZLİLİK*
Y&K Dergisi’nin yayıncısı Three Plus Media, kişisel verilerin korunmasına önem verir. Abonelik veya doğrudan iletişimle toplanan kişisel verileriniz, Three Plus Media ve markalarının duyuru ve pazarlama çalışmaları kapsamında kullanılabilir. Söz konusu veriler, üçüncü taraflarla paylaşılmaz, satılmaz.

[email protected] adresi üzerinden bildirimde bulunarak kişisel verilerinizin Three Plus Media tarafından kullanılmasını engelleyebilirsiniz.