Trouw Nutrition’dan “Maxcare ile çiftlikler güvende” reklam kampanyası

Çiftlik ve kümes hayvanlarının sağlıklı gelişimine katkı sağlayacak zengin içerikli premiksi Maxcare’i Türk hayvancılık sektörüyle tanıştırmaya hazırlanan Trouw Nutrition, “Maxcare ile Çiftliğiniz Güvende” sloganıyla reklam kampanyası başlattı. Firma, Türkiye’deki ilk reklam kampanyasıyla odağına çiftliğinin kazancını artırmak isteyen çiftçileri alıyor.

Dünyanın hayvan besleme uzmanı Trouw Nutrition; global ağı, geniş ürün gamı, çözüm odaklı hizmet anlayışı ve yerel dinamiklere hakim deneyimli insan kaynağıyla Türkiye’de de hayvancılık sektörünün en güçlü oyuncuları arasında konumlanıyor. Önümüzdeki günlerde zengin içerikli premiksi Maxcare’i Türk hayvancılık sektörünün hizmetine sunmaya hazırlanan marka, “Maxcare ile Çiftliğiniz Güvende” sloganıyla kurguladığı reklam kampanyasıyla, hayvanlarının sağlıklı gelişimini önemseyen ve performanslarını maksimuma çıkararak çiftliğinin kazancını artırmak isteyen çiftçilere sesleniyor.

Radyo, televizyon ve dijital kanallar aracılığıyla hedef kitlesi ile buluşan kampanya, yerel ezgilerin kullanıldığı dinamik reklam müziğiyle dikkat çekiyor. Yalın bir dille hazırladığı reklam filmiyle daha çok çiftliğe ulaşmak isteyen Trouw Nutrition Türkiye, çiftlikten sofraya bakış açısıyla hayata geçirdiği ürünleriyle Türkiye’de besin zinciri kalitesine katkıda bulunmayı amaçlıyor.