Wisium Premiksleri ve Hizmetleri Artık Doğu Kanada’da

Hayvan beslenmesinde küresel bir lider olan ADM, bugün Wisium marka premiks ve beslenme hizmetlerini Doğu Kanada’da piyasaya sürdüğünü duyurdu. Wisium portföyü, üreticilere tüm hayvan türleri için yenilikçi katma değerli beslenme programlarına erişim sağlıyor.
Wisium Premiks ve Hizmetleri Başkan Yardımcısı François Fernandez, “Wisium’un piyasaya arzının genişletilmesi, üreticilere yem üretimi zorluklarını çözmede avantaj sağlamak için özelleştirilebilir beslenme çözümlerinden oluşan küresel bir ağ oluşturduğumuz için, önemli bir adımdır.” dedi ve şöyle devam etti: “ADM’nin uzmanlığı ve hizmet odaklı yaklaşımıyla birleşen rakipsiz premiks çözümleri portföyümüz, bizi üreticiler için ideal bir ortak yapıyor.”

Kanada’daki canlı hayvan pazarı hızla büyüyor ve beslenme ve katma değerli çözümlere daha fazla önem veriliyor. ADM’nin hayvan beslenmesi işi, Kanada’daki ve dünya çapındaki talebi karşılamaya hazır durumda. ADM’nin 2019 yılında küresel katma değerli hayvan besleme çözümleri sağlayıcısı Neovia’yı satın almasıyla Wisium, ADM hayvan beslenmesi portföyüne katıldı.

Quebec, Ontario ve Maritimes’teki müşteriler, Wisium’un üretim yönetimi, ürün geliştirme, kalite kontrol ve performansa yönelik yenilikçi tekliflerinden ve danışmanlık hizmetlerinden yararlanacak.

Şu anda Quebec, Ontario ve Maritimes’te piyasaya sunulan Wisium ürünleri şunları içeriyor:

  • Transi Up, süt ineklerinde peri-partum fazının yönetimi için özel olarak hazırlanmış çözümlerden oluşan bir program.
  • Egg Quality Concept, katman performansını ve yumurta kalitesini iyileştirmek için tasarlanmış bir beslenme programı.
  • Feet Up, ekim performansını optimize etmeye yönelik kapsamlı bir beslenme yaklaşımı.
  • PURlite, tüm çiftlik hayvanları türleri için emici, hijyenik ve güvenli kullanım özelliklerine sahip bir zemin düzenleyici.
  • Near Infrared TechnologiesHammaddelerin ve bitmiş yemlerin kalitesini sağlamak için besin değerlerinin hızlı tahminlerini sunuyor.

Buna ek olarak, Wisium günümüzün üretim ihtiyaçlarını karşılayacak teknolojiler sunuyor ve önümüzdeki aylarda piyasaya yeni ürünler çıkaracak.

Hayvan Beslenmesi bölge satış müdürü Hernando Restrepo, “Wisium, kendi benzersiz ortamlarında üretici operasyonları için özel olarak tasarlanmış kapsamlı programlar oluşturmak için küresel ve yerel uzmanlık, kaynaklar ve araştırma odaklı teknolojiler sunuyor” dedi. Ayrıca “Doğu Kanada’daki bu genişleme, artık süt üretimi, yumurta kalitesi ve domuz ve piliç üretimine yönelik yenilikçi beslenme çözümlerine erişimi olan üreticiler için heyecan verici bir fırsat.” diye konuştu.