Yemtar’da 41. yıl kutlaması

Yemtar’da 41. yıl kutlamasıYem sektörünün önde gelen teknoloji tedarikçilerinden Yemtar Mak. San. Tic. A.Ş., 41. yılını 25 Haziran’da Bandırma fabrikasında ekibiyle kutladı. 1980 yılında Bandırma’da kurulduğundan beri birçok projeye imza atan firma, projelendirmeden üretime, imalattan montaja kadar tüm aşamalarda yem sektörüne teknoloji konusunda çözümler sunuyor.

Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah ÇOLAK, 41. yıl kutlamasında hem Yemtar ekibine teşekkür etti hem de ihracattaki liderliklerini dile getirdi: “Acısıyla tatlısıyla bugün 41. yılımızı doldurmuş bulunuyoruz. Bugüne kadar bu şirkete emek vermiş herkese çok teşekkür ediyoruz. Emeklerinize, gönlünüze sağlık. Bize güç veriyor, destek oluyorsunuz. Hep birlikte mücadele ediyoruz. Bu hafta öğrendiğim, beni duygulandıran bir haberi sizinle de paylaşmak istiyorum. 2020 yılında sektörde ihracat lideriyiz. En yakın rakibimizin 2.5 katı ihracat yapmış bulunuyoruz. Herkesin emeğine sağlık.”

Yemtar Genel Müdürü Bahadır ÇOLAK da firma çalışanlarına seslenerek “Hep beraber daha nice 41. yıllarımızın olmasını diliyorum. Herkese çok teşekkürler. Hepinizin emeğine sağlık.” dedi.