Adisseo, Advancia MEA eğitim toplantısını Dubai’de gerçekleştirdi

Hayvan besleme sektörünün küresel oyuncularından Adisseo, geleneksel Advancia eğitim toplantılarının bir yenisini 13-15 Haziran 2022 tarihleri arasında Dubai’de gerçekleştirdi.

Adisseo, Advancia MEA eğitim toplantısını Dubai’de gerçekleştirdiDünyanın lider hayvan besleme çözümleri şirketlerinden Adisseo, geleneksel Advancia eğitim toplantılarının bir yenisini 13-15 Haziran 2022 tarihleri arasında Dubai’de gerçekleştirdi. Orta Doğu ve Afrika’dan toplam 150 katılımcıyla gerçekleştirilen 2 günlük etkinlikte, yem ve yem katkıları sektörlerindeki güncel gelişmeler, karşılıklı fikir alışverişleriyle tartışıldı.

Advancia eğitim toplantısın ilk bölümünde Rabobank’ın Kıdemli Analistlerinden Dr. Nan Dirk Mulder, Orta Doğu Kanatlı Pazarı hakkında bir sunum gerçekleştirdi. Mulder sunumundan sonra, toplantının ikinci bölümünde konuşmacılar Florian Bastit, Marcio Ceccantini, Barış Yavuz ve Prof. Markus Rodehutscord; sindirilemeyen fraksiyonların besin emilimi ve kayıpları üzerine etkilerinden bahsetti. Üçüncü bölümde ise konuşmacılar Dr. Jean Noblet ve Dr. Rick Kleyn, enerji ve aminoasit formülasyonlarının değerlendirilmesi sonucunda elde edilecek avantajların üzerinde durdu.

Eğitim toplantısının ilk günü, farklı ülkelerden 150 katılımcının gruplara ayrılarak gerçekleştirdiği atölye çalışmalarıyla tamamladı. Etkinliğin ikinci gününde Dr. Pascal Thiery, Dr. Damien Preveraud ve Dr. Michele De Marco; bağırsak sağlığını iyileştirme ve oksidatif strese karşı direncin artırılması konularındaki sunumlarını gerçekleştirdiler.

Tüm katılımcılardan çok pozitif geri dönüşlerin olduğu bu organizasyonda Adisseo MEA ekibi de müşterilerini ve iş ortaklarını ağırlamaktan memnuniyet duydu. Adisseo Advancia Eğitim Toplantılarının, tüm sektör paydaşlarına değer katmak amacıyla ve karşılıklı bilgi alışverişinin öneminin bilincinde olarak devam edeceği açıklandı.