JRS Animal Nutrition lif çözümleriyle EuroTier Fuarı’nda

Lif ham maddeleri konusunda dünyanın lider şirketleri arasında yer alan Alman merkezli JRS firması, hayvan besleme çözümlerini 15-18 Kasım 2022 tarihleri arasında EuroTier Fuarı’nda hayvancılık sektörünün temsilcileriyle buluşturacak.

JRS Animal Nutrition lif çözümleriyle EuroTier Fuarı’ndaAlman merkezli lif ham maddeleri tedarikçisi J. Rettenmaier & Söhne (JRS) grubunun hayvan besleme departmanı, 15-18 Kasım 2022 tarihlerinde Almanya’nın Hannover kentinde gerçekleştirilecek Avrupa’nın en büyük hayvancılık fuarı olan EuroTier için son hazırlıklarını tamamladı. Fuarda ruminant, kanatlı ve balık yemlerine uygun lif ham maddelerini tanıtacak olan JRS Animal Nutrition departmanına, Rettenmaier Türkiye ekibi de eşlik edecek.

JRS ekibi, 4 günlük fuar süresince lif ham maddelerinin yem rasyonlarındaki kullanımı konusunda farkındalığı arttırmayı ve lifin önemine vurguda bulunmayı planlıyor.

Irmak Köroğlu, JRS Türkiye Hayvan Besleme Departmanı Teknik Satış Müdürü

Lif ham maddelerinin kanatlılardan evcil hayvanlara kadar her tür hayvan beslemesinde kullanılması gereken bir ham madde seçeneği olduğunu belirten JRS Türkiye Hayvan Besleme Departmanı Teknik Satış Müdürü Irmak Köroğlu, “Fuarda lifin hayvan beslemesindeki önemini vurgulayarak fonksiyonel ham madde çözümümüz olan ‘ARBOCEL’i müşterilerimize anlatacağız” diyor ve ekliyor: “Lif, öncelikle bağırsak sağlığı için esansiyel bir yem ham maddesi olup, yaşam süresi boyunca hayvanın gastrointestinal sisteminin sağlığını destekler. Özel bir öğütme teknolojisi ile üretilen ‘ARBOCEL’ kendinden 8 kat daha fazla su tutma özelliği sayesinde, hayvanın sindirim sistemi sağlığını korumak amacıyla çeşitli faydalar sağlamaktadır. Lifin bütün faydalarını daha detaylı anlatmak için hayvancılık sektörünün değerli temsilcilerini fuardaki standımıza (Hall 19/20 – D39 nolu stand) davet ediyoruz.”