Dr. Eckel, geliştirilmiş AntaPhyt NXT ile aynı dozajda daha fazla etki vaat ediyor

Dr. Eckel Animal Nutrition, en önemli ürünü olan Anta®Phyt’ın aynı dozajla daha fazla etki sunan yeni geliştirilmiş formülasyonunu tanıttı. Şirket, yeni Anta®Phyt NXT’nin sağlık, sürdürülebilirlik ve karlılığı bir araya getirdiğini vurguluyor.

Dr. Eckel, geliştirilmiş AntaPhyt NXT ile aynı dozajda daha fazla etki vaat ediyorAlman yem katkı maddeleri üreticisi Dr. Eckel Animal Nutrition, en önemli ürünlerinden Anta®Phyt’ın yeni geliştirilmiş formülasyonunu piyasaya sürdü. Yeni geliştirilen formülasyon, daha yüksek miktarda aktif bileşen sunarak aynı dozajla daha fazla etki vaat ediyor.

SAĞLIKLI, YÜKSEK PERFORMANSLI HAYVANSAL ÜRETİM İÇİN FİTOJENİK ÇÖZÜM
Modern hayvansal üretim birçok zorlukla karşı karşıya. Bu üretim sürecinde hayvan sağlığı, sürdürülebilir üretim yöntemleri ve ekonomik kârlılık el ele gitmeli. Öte yandan sağlık, büyüme, performans ve ürün kalitesinden ödün vermeden ilaç kullanımını en aza indirmek de önemli.

Dr. Eckel, Anta®Phyt’in clostridia ve Strep. suis gibi gram-pozitif bakterilere karşı antibiyotik içermeyen bitki bazlı bir çözüm olduğunu ve ana bileşen olarak benzersiz şekilde etkili şerbetçiotu (hops) içerdiğini belirtiyor. Şirkete göre, Anta®Phyt fitojenik bileşenleri sayesinde bağırsak sağlığını doğal olarak destekliyor, bağışıklık sistemini güçlendiriyor ve hayvan performansını artırıyor.

DAHA FAZLA ETKİ İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ FORMÜL
Yeni Anta®Phyt’in daha yüksek miktarda aktif bileşen içerdiğini ve daha geniş bir etki spektrumuna sahip olduğunu açıklayan Dr. Eckel, bunun Anta®Phyt’in artık aynı dozajda kullanıldığında hayvan sağlığı ve performansı için daha da fazla fayda sağladığı anlamına geldiğini belirtiyor. Şirket yeni formülasyonun faydalarını şöyle sıralıyor:
– Gram-pozitif bakterilere karşı etkilidir
– Bağırsak sağlığını ve bağışıklık sistemini destekler
– Büyüme ve performansı teşvik eder
– Yem dönüşümünü iyileştirir
– İlaç masraflarını azaltır
– Sürdürülebilir ve sağlıklı bir üretim sağlar.

BAŞARILI ANTİBİYOTİKSİZ HAYVANSAL ÜRETİM İÇİN VAZGEÇİLMEZ ÇÖZÜM
Şirket, üreticilerin Anta®Phyt ile modern hayvansal üretimin en önemli zorluklarının üstesinden gelebileceklerini ve daha sağlıklı hayvanlar, daha iyi performans, daha homojen sürüler, daha iyi yem dönüşümü ve daha düşük ilaç maliyetleri sağlayabileceklerini de ekliyor.