EW Nutrition, dsm-firmenich’ten silaj aşılayıcı ürün grubunu satın aldı

Küresel hayvan besleme şirketi EW Nutrition, dsm-firmenich‘ten Biomin BioStabil silaj aşılayıcı ürün grubunu satın aldığını açıkladı.

EW Nutrition, dsm-firmenich'ten silaj aşılayıcı ürün grubunu satın aldıKüresel bir hayvan besleme çözümleri sağlayıcısı olan EW Nutrition, Biomin BioStabil ürün grubunu dsm-firmenich’ten satın aldığını duyurdu. Anlaşma, EW Nutrition’a köklü ve başarılı bir silaj aşılayıcı serisinin sahipliğini veriyor.

EW Nutrition CEO’su Jan Vanbrabant, “Yaptığımız anlaşma, şu anda önemli bir varlık geliştirdiğimiz bir sektörde bize güçlü bir dayanak sağlıyor” diyor ve ekliyor: ” EW Nutrition, portföyünü kendi bünyesinde geliştirdiği ya da satın alma yoluyla elde ettiği pazar lideri çözümlerle zenginleştirerek stratejik olarak genişlemeye devam ediyor. Biomin BioStabil serisi, 2021’de satın alınan yem kalitesi ve pigment serilerimiz Ventar D ve Pretect D’nin piyasaya sürülmesiyle son üç yılda muazzam bir şekilde büyüyen yenilikçi bir portföye katılıyor ve kısa süre içinde önemli bir küresel lansman daha gerçekleştireceğiz.”

Vanbrabant, bu sağlam ve kendini kanıtlamış silaj aşılayıcı serisinin, EW Nutrition’ın Çiftlik İçi Çözümler işinin dünya çapındaki müşterileri için önemli bir katkı olacağını söyledi.

İşlem, 1 Mart 2024 tarihinde tamamlandı. Yapılan hizmet anlaşması kapsamında, tüm müşteriler önümüzdeki aylarda aktif olarak desteklenirken, varlık, marka ve pazara giriş önümüzdeki dönemde EW Nutrition’a devredilecek.