JRS Rettenmaier ekibi, Türk evcil hayvan maması üreticileriyle buluştu

JRS Rettenmaier’in evcil hayvan mamalarından sorumlu üst düzey ekibi, JRS Türkiye ekibiyle birlikte evcil maması üreticilerini ziyaret etti. Üreticilerle yapılan toplantılarda, evcil hayvanlardaki sindirim düzenlenmesi, diş bakımı, kilo yönetimi ve tüy yutma konuları ele alındı.

Alman merkezli lif ham maddeleri tedarikçisi JRS Rettenmaier’in Global Petfood İş Birim Direktörü Peter Graff, Türkiye’den sorumlu Global Satış Müdürü Johanna Matz, JRS Rettenmaier Türkiye’nin evcil hayvan maması alanındaki stratejik iş ortağı NutriCode’un ortaklarından Prof. Dr. Özcan Cengiz ve JRS Rettenmaier Türkiye, Hayvan Besleme Teknik Satış Müdürü Banu Biber Altun ile birlikte, Türkiye’nin önde gelen evcil hayvan maması üreticilerine yönelik detaylı tesis gezileri ve teknik toplantılar düzenlendi.

Bu toplantılarda, Türkiye’de ve tüm dünyada evcil hayvanlar için güncelliğini koruyan dört temel iyi yaşam konusu olan sindirim düzenlenmesi, diş bakımı, kilo yönetimi ve tüy yutma konuları ele alındı ve JRS’nin bu sorunlara yönelik doğal ve geniş kapsamlı beslenme çözümleri anlatıldı. Yenilikçi ve yüksek kalite lif çözümleriyle üreticilerin ihtiyaçlarını karşılamaya ve problemlerini çözmeye odaklanan JRS Rettenmaier, sunduğu çözümlerle büyüyen ve gelişen evcil hayvan maması pazarında değer yaratmayı hedefliyor.