JRS Rettenmaier, konsantre lignoselüloz alanındaki uzmanlığını IPPE 2024’te sergileyecek

Almanya merkezli JRS Rettenmaier’in ekibi, 30 Ocak – 1 Şubat 2024 tarihleri arasında ABD’nin Atlanta şehrinde düzenlenecek olan Uluslararası Üretim ve İşleme Fuarı IPPE’de, kanatlı sektörünün temsilcileriyle buluşacak ve konsantre lignoselüloz kullanımının avantajlarını paylaşacak.

JRS Rettenmaier Hayvan Besleme Global İş Birimi, 30 Ocak – 1 Şubat tarihleri arasında Atlanta, Georgia, ABD’de düzenlenecek Uluslararası Üretim ve İşleme Fuarı’nda (IPPE), A1162 numaralı stantta kanatlı sektörünün temsilcileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Fuarda yumurtacı, damızlık ve etlik piliç yetiştiricilerinin en çok karşılaştıkları sorunlara yönelik çözümler sunmayı planlayan JRS Rettenmaier ekibi, yetiştiricilerin JRS standında cevabını bulabileceği soruları şu şekilde sıralıyor:

Yumurta tavuğu yetiştiricileri;
1. Yumurtacılarda daha iyi bir taşlık gelişimi neden hayati önemdedir? Daha iyi yem tüketimi yönetimi ile birlikte daha yüksek yumurtlama performansı nasıl elde edilebilir?
2. Maksimum yemden yararlanma için neler yapılabilir?
3. Kirli yumurta oranı nasıl daha fazla azaltılabilir?
4. Tüy çekme, kanibalizm probleminin önüne geçmek için daha farklı neler yapılabilir?

Damızlık yetiştiricileri;
1. Açlık stresi ile nasıl etkili mücadele edilebilir?
2. Yem tüketim süresini uzatmanın etkili bir yolu var mı?
3. Islak altlık ve kirli yumurta problemi ile etkili bir mücadele için neler yapılabilir?
4. Daha iyi yumurtlama performansı, sürü üniformitesi, fertilite oranı ve kuluçka randımanı için neler yapılabilir?

Broyler yetiştiricileri;
1. Altlık kalitesi nasıl artırılabilir?
2. Ayak skorlama sisteminde, ayak lezyonlarına ilişkin sonuçlar nasıl daha iyi hale getirilebilir?
3. Bağırsak mikrobiyal popülasyonu, performans parametrelerine (FCR, günlük canlı ağırlık artışı, mortalite) yansıyacak şekilde nasıl daha iyi düzenlenebilir?

“Sürdürülebilir bir gelecek ve insanlık için, pozitif tutum ve ekip ruhunu ön planda tutarak gerçekleştirdiğimiz kanatlı besleme yolculuğumuzu IPPE ziyaretçileriyle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz” açıklamasında bulunan JRS Rettenmaier ekibi, “IPPE’deki standımızda sürdürülebilir gelecek, insan odaklılık, performans gelişimi adına kanatlı sektörünün temsilcilerinden dinleyeceklerimiz ve onlarla paylaşacaklarımız var” diyor.