Victam International, 2026’da VIV Europe ile ortak lokasyonda düzenlenecek

Victam International, 2026 yılında VIV Europe ile ortak lokasyonda gerçekleştirilecek. Organizatörler, iki etkinlik arasındaki sinerjiyi geliştirmeyi hem katılımcılar hem de ziyaretçiler için sorunsuz bir deneyim yaratmayı amaçlıyor.

Victam International, 2026’da VIV Europe ile ortak lokasyonda düzenlenecekHayvan yemi ve tahıl işleme sektörlerindeki profesyonellerin önde gelen buluşmalarından biri olan Victam International, merakla beklenen 2026 edisyonu için yeniden planlanan tarihleri açıkladı. Etkinlik 2-4 Haziran 2026 tarihleri arasında Hollanda’daki Jaarbeurs Utrecht’te gerçekleştirilecek.

İlk başta 2025 yılı için planlanan Victam International’ın 2026’ya taşınması kararı, sektörün bir diğer önde gelen etkinliği olan VIV Europe ile aynı zamanda gerçekleşmesi amacıyla alındı. Victam International, VIV Europe ile ortak lokasyonda yer alarak iki etkinlik arasındaki sinerjiyi geliştirmeyi ve hem katılımcılar hem de ziyaretçiler için sorunsuz bir deneyim yaratmayı amaçlıyor. Organizatörler, bu stratejik kararla, elde edilen değeri en üst düzeye çıkarma ve sektörde anlamlı bağlantılar kurulmasını kolaylaştırma konusundaki kararlılıklarını sergiliyorlar.

Victam, 2026 edisyonu hakkında şunları açıklıyor: “Portföyümüzün amiral gemisi etkinliği olan Victam International, inovasyon ve mükemmelliğe olan sarsılmaz odağıyla tanınmaktadır. Etkinlik sırasında Yem Teknolojisi ve Un Değirmenciliği Teknolojisi için 4 yıllık prestijli inovasyon ödülleri dağıtılacak. Etkinliğin 60. yıldönümünü kutladığımız 2026 edisyonu, özel bir öneme sahip. Bu dönüm noktası, sektörü ilerletme ve önümüzdeki 60 yıl ve sonrası için ilerleme sağlama konusundaki kararlılığımızın altını çiziyor.

Victam International 2026, katılımcı ve ziyaretçilerimizin artan talep ve gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için süregelen çabalarımızı yansıtan yeni salonlar, gelişmiş bir sergi alanı, yeni bir stant ve interaktif alan tahsisine olanak tanıyacak.”

Ayrıca GRAPAS Europe da eş zamanlı olarak gerçekleşecek bir diğer etkinlik. Un Değirmenciliği için gelişmiş teknolojilere de odaklanan GRAPAS, aynı zamanda tahıl, pirinç ve mısır için taşıma, depolama ve dağıtım çözümlerini de kapsıyor.